Osmáci zvládli duel s Chrudimí a vyhlížejí náročné bitvy

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Chrudim/Liberec - Do konce základní části Ligy starších žáků zbývá už jen šest kol. Tygří osmá třída bude v závěru soutěže bojovat o účast na mistrovství České republiky, k tomu ale potřebuje porazit všechny soupeře. První zápas z řady byl úspěšný, naše mužstvo přehrálo Chrudim 5:1.

XXII.kolo, sobota 09. února 2019

Branky a nahrávky: 2. Jobek (Vološín), 33. Hois (Ehrenberger), 35. Ehrenberger (Hrabčák), 40. Janata (Pérez J.), 46. Hois (Pérez J., Ehrenberger). Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 29.

Leško, Petříček - Ehrenberger, Várady, Jakubec, Pérez D., Riedel, Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Zverka, Vološín, Jansa, Jobek

Trenér Vojtěch Fiala o přípravě před posledními klíčovými zápasy:

„Příprava bude standardní. Nechceme nic měnit, celá kabina ví, že vrcholí celoroční příprava, uvědomujeme si, o co hrajeme v posledních kolech soutěže. Cíl je teď jasný, chceme se kvalifikovat na závěrečný turnaj mistrovství České republiky.“

Vojtěch Fiala
„Herní převahu jsme měli po celou dobu utkání. V první třetině jsme nevyužili několik stoprocentních příležitostí, naše vyloučení a promrhané šance přinesly zbytečnou nervozitu. Určitě nám pomohla přestávka, ale zápas měl být rozhodnutý dřív. Velmi dobře chytala gólmanka domácích Barbora Dalecká. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli, i když jsme si přáli dohrát duel na nulu vzadu. Do konce soutěže zbývá pouze šest kol. Vyhlížíme další víkend, kdy nás čekají Pardubice a předehrávka s Hradcem Králové.“

XXII.kolo, sobota 09. února 2019