Osmička nakročila za výhrou v Náchodě už v první třetině

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída odehrála v Náchodě povedenou úvodní dvacetiminutovku, po které vedla 3:0. Přestože pak domácí snížili na rozdíl jedné branky, dovedli Severočeši zápas do vítězného konce.

nadst. 15, neděle 20. března 2022

Branky a nahrávky: 23. Drábek, 49. Pelda (Flaška) – 4. Werner (Krajdl), 8. Krajdl (Beránek), 19. Krajdl (Werner), 57. Baksalary (Sanejstr).

HC Náchod

V. Vostřák (J. Hovanec) — V. Vancl, P. Pfeifer, M. Flaška, J. Sháněl — S. Drábek, M. Bohuněk, P. Malinová, A. Daniel, O. Pelda, M. Verner, F. Gois, J. Cvrček, J. Bubeníček, M. Tichý, J. Čermák, T. Janovský.

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Mindl, M. Baksalary, S. Zeman — V. Moussa, P. Švec, M. Bernat, S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, S. Sanejstr, D. Werner, S. Kříž, D. Krajdl, Š. Šejc.

nadst. 15, neděle 20. března 2022

HC Náchod