Osmička neudržela nadějné vedení a v prodloužení podlehla Hradci

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naši osmáci se proti královéhradeckému Mountfieldu hned po 16 sekundách hry dostali do vedení, v polovině utkání pak vedli 3:1. Východočeši nicméně dokázali zápas srovnat a v prodloužení dokonali obrat. Pro Tygry se jedná teprve o druhou prohru v sezóně, berou ovšem alespoň bod.

nadst. 7, sobota 12. února 2022
3:4p
(1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 1. Sanejstr (Šťástková), 21. Choma (Svoboda), 30. Werner (Sanejstr) – 14. Protivánek, 37. Hafner (Václavíček), 46. Hofman (Václavíček), 63. Pavlík (Hofman).

S. Charvát (M. Hrášek) — M. Mindl, Š. Šmucr, S. Zeman, S. Sanejstr, M. Baksalary — J. Svoboda, M. Bernat, J. Beránek, S. Kříž, V. Šťástková, D. Choma, Š. Šejc, D. Werner, S. Hrabčák.

Mountfield HK

Š. Klapal — D. Pavlík, J. Wališ, K. Studnický, T. Šanc — T. Hafner, F. Brzák, V. Joska, T. Pavlík, M. Václavíček, D. Protivánek, J. Hornych, J. Vondruška, L. Hofman, Š. Houška.

nadst. 7, sobota 12. února 2022
3:4p