Osmička si zastřílela v Turnově

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci vyrazili k dalšímu soutěžnímu duelu do Turnova, kde se pomaleji rozjížděli. I tak se ale rychle dostali do bezpečného vedení, které v dalším průběhu postupně navyšovali. Pod výhru 16:2 se pěti vstřelenými brankami podepsal David Choma. Šimon Bělohorský zaznamenal bilanci 3+5.

11. kolo, sobota 27. listopadu 2021

Branky a nahrávky: 11. Horák, 39. Kubová (Horák) - 3. Krajdl (Choma), 7. Bělohorský, 12. Bělohorský (Hrabčák), 19. Baksaláry (Choma), 22. Choma (Bělohorský), 24. Choma (Bělohorský), 26. Hrabčák (Krajdl), 28. Baksaláry (Bělohorský), 33. Choma (Zeman), 34. Krajdl (Bělohorský), 45. Choma (Mindl), 47. Šťástková (Bělohorský), 51. Zeman, 53. Krajdl (Hrabčák), 55. Bělohorský (Beránek), 57. Choma. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

HC Turnov 1931

Bureš - Špetlík, Cigla, Vele, Karásek - Horák, Kubová, Šlechta, Bouchner, Hrobník, Telyčko, Feštr.

Hrášek - Mindl, Moussa, Šmucr, Bernat, Hrabčák, Baksaláry, Beránek, Kříž, Šťástková, Choma, Krajdl, Zeman, Bělohorský.

Ctibor Jech ml.
„První třetinu jsme měli vlažnější, neměli jsme takový pohyb a ztráceli jsme puky. Nějaké góly jsme dali, ale hra nebyla v pořádku, museli jsme si o první přestávce trošku promluvit. Poté už to bylo mnohem lepší, hráli jsme dobře. Měli jsme jasnou převahu, ale i tak bych chtěl pochválit i Turnov, bojovali až do konce a obešlo se to bez zbytečných excesů. Fajn taky bylo, že se hrálo hodně pět na pět, bylo minimum vyloučení.“

11. kolo, sobota 27. listopadu 2021

HC Turnov 1931