Paráda! Devátá třída i přes minutový výpadek jasně porazila Hradec

Date of publication Author Ondřej Belák

Hradec Králové - Naše nejstarší žákovská kategorie dokonale napravila nepříliš povedený zápas s Pardubicemi. Dalšího východočeského protivníka totiž zdolala 7:2, přestože ještě před polovinou střetnutí vinou nevydařené 26. minuty ztrácela o jednu branku. Vysoké skóre výrazně ovlivnila třetí část, v níž se Tygři prosadili hned čtyřikrát.

3. kolo, sobota 21. září 2019

Branky a nahrávky: 26. Král (Jón), 26. Klíma (P. Fiala, Král) - 13. Nebuželský (Varády), 30. Ehrenberger (J. Pérez), 40. Varády, 41. Hois (J. Pérez), 48. J. Pérez, 59. S. Fiala. 60. Hois (Dvořák). Rozhodčí: Machač - Zahradníček, Smola. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:7.

Mountfield HK

Kasal - Veselý, Žaba, Samek, Sklenář, Bezpalec, Petr Fiala - Čerevko, Dunda, Vencl, Síla, Klíma, Král, Sláma, Šinkovský, Jón.

Petříček - Průšek, Varády, Jakubec, Diego Pérez, Dvořák, Ehrenberger - Hois, Hrabčák, Zverka, Samuel Fiala, Jaromír Pérez, Vološín, Riedel, Jansa, Nebuželský, Janata.

Vojtěch Fiala
„Byl to z naší strany velmi slušně zvládnutý zápas. Oproti předchozímu souboji s Pardubicemi jsme soupeře před naší brankou téměř k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.“

3. kolo, sobota 21. září 2019

Mountfield HK