Parádní výkon! Devítka úřadovala na ledě Kolína

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří deváťáci se po dvou za sebou jdoucích remízách naladili zpátky do vítězné nálady. V Kolíně byli po celou dobu utkání lepším týmem a předvedli nesmírně konstantní výkon. Vypovídá o tom také fakt, že si devět vstřelených gólů mezi sebou rozdělilo hned osm hráčů!

7. kolo, sobota 19. října 2019

Branky a nahrávky: 51. Gutsu (Houžvička) - 3. J. Pérez, 5. Vološín (Fiala), 9. Várady, (Fiala, Vološín), 34. Fiala (Nebuželský), 39. Riedel, 45. Janata (Nebuželský), 55. Hois (Ehrenberger), 57. Jobek, 60. Hois (J. Pérez). Rozhodčí: Procházka, Hurt. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:9.

SC Kolín

Mrázek - Houžvička, Pilný, Švanda, Burda - Lebeda, Terč, Janek, Kašpar, Hora, Gutsu, Veselý, Schönauer.

Leško - Várady, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Průšek, Ehrenberger - Hois, Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa, Janata, Jobek.

7. kolo, sobota 19. října 2019

SC Kolín