Parádní výkon! Osmička přejela Hradec 7:1

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Souboje s hradeckým Mountfieldem obvykle bývají velice vyrovnané, což ovšem tentokrát neplatilo. Šelmy si na východě Čech zastřílely a domácí celek hladce porazily. Skvělými individuálními výkony se blýskli Imrich Maxin (2+3) s Vasylem Shpilkou (2+2), Lukáš Tomeš a Ferdinand Macourek zas soupeři dovolili jedinou trefu.

23. kolo, sobota 29. února 2020

Branky a nahrávky: 21. Čerevko (Šír) - 5. Shpilka (Maxin), 9. Shpilka (Maxin, Kučera), 16. Kučera (Maxin), 31. Hájek, 57. Maxin (Shpilka), 57. Zenker (Plosová), 59. Maxin (Kučera, Shpilka). Rozhodčí: Kulhánek, Srpek. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:7.

Mountfield HK

Lequin - Bek, Lhotský, Samek, Černý, Krögler, Ondruš - D. Ficenec, Šír, Ulrich, Vrbenský, Jón, Pokorný, Novotný, Čerevko.

Tomeš (31. Macourek) - J. Ficenec, Klimov, Průšek, Macháček, Vápeník, Ciolek - Maxin, Hájek, Kučera, Plosová, Ulman, Kadlec, Shpilka, Jan Jína, Zenker.

23. kolo, sobota 29. února 2020

Mountfield HK