Pátá třída podruhé v sezóně padla. Nestačila na Jablonec

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Páťáci si nedokázali poradit s Jabloncem nad Nisou a podruhé v sezóně svému soupeři podlehli. Porážka byla způsobena hlavně nedostačující koncentrací.

14.kolo, úterý 12. prosince 2017
()

Štrincl, Kanca Ondřej - Bajer, Rychtařík, Havlíček, Střomský - Kratochvíl, Maxin, Hrouda - Wágner, Kanca Michal, Beránek - Jarošová, Suska, Kolator

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 15
Bilance: 13 - 0 - 2
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 168:46
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Ctibor Jech
„Z naší strany jedno z nejhorších utkání sezóny. Spousta hráčů jako kdyby byla myšlenkami ještě na přírodopise při probírání mechů a lišejníků... projevila se nekoncentrovanost na zápas. Podle toho také náš výkon vypadal. Jablonec podržel a zápas vychytal brankář Daniel "Pešice" Pech, toho času na hostování v Jablonci z Liberce. Bylo pro nás soupeře porazit velmi těžké, protože hrál velmi srdnatě a bojovně, což u půlky našeho týmu chybělo. Velmi dobré utkání odehrál hráč čtvrté třídy Jakub Beranek. Líbila se mi jeho dravost a nebojácnost.“

14.kolo, úterý 12. prosince 2017
()