Pátá třída poprvé ztratila body, nestačila na Českou Lípu

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Česká Lípa/Liberec - Souboj Bílých Tygrů s Predátory nedopadl pro naše mužstvo nejlépe. Šelmy bojovaly, ale vstřelily pouze dvě branky, zatímco soupeř udeřil hned šestkrát. Naše mužstvo vůbec poprvé v sezoně ztratilo body.

7. kolo, sobota 03. listopadu 2018
6:2
(2:1, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 4. Werner, 29. Mráček. Vyloučení: 6:3.

Hrášek - Horák, Mindl, Vele, Moussa, Šmucr, Zeman, Bernat, Hrabčák, Mráček, Beránek, Šťástková, Choma, Werner, Barták

Bílí Tygři vstoupili do utkání dobře. Už po čtyřech minutách hry se prosadil David Werner a naše mužstvo bylo na koni. Soupeř však dokázal rychle kontrovat, ještě do konce první třetiny se prosadili dvakrát a obrátili vývoj skóre.

I druhá třetina nabídla vyrovnanou podívanou, ze které vytěžil branku Denis Mráček. Česká Lípa stále vedla a Tygři se nadechli k závěrečnému tlaku.

Místo toho ale soupeř třemi brejky duel rozhodl ve svůj prospěch. Na další inkasované góly už Tygři nedokázali reagovat. Predátoři porazili naše mužstvo 6:2.

Václav Lacek
„O konečném výsledku a výhře České Lípy rozhodla až poslední třetina. Nedokázali jsme se gólově prosadit. Soupeř nás potrestal hned třemi úniky, které vždy skončily za zády našeho bezmocného gólmana.“