Pátá třída přehrála kvalitním výkonem Jablonec

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Naše mužstvo si v duelu s Jabloncem připsalo další dvojciferný počet vstřelených branek, prosadilo se celkem desetkrát. Soupeř kousal v první periodě, kdy vstřelil svou jedinou branku, ale zbytek duelu už Bílí Tygři ovládli jednoznačně poměrem 7:0.

5. kolo, neděle 14. října 2018

Branky a nahrávky: 7. Zeman, 15. Kříž, 20. Kříž (Švec, Zeman), 22. Barták (Borysenko), 27. Zeman (Švec), 27. Borysenko, 35. Hrabčák (Beránek), 47. Vele (Werner), 48. Zeman (Kříž), 54. Horák. Vyloučení: 6:7.

HC Vlci Jablonec

Hrášek - Horák, Mindl, Vele, Moussa, Šmucr, Zeman, Švec, Hrabčák, Borysenko, Mráček, Beránek (C), Kříž, Choma, Werner, Barták

Václav Lacek
„Už od samotného začátku, kdy jsme vstřelili první branku, jsme si dobrou hrou zajistili vítězství.“

5. kolo, neděle 14. října 2018

HC Vlci Jablonec