Pátá třída přestřílela Českou Lípu 9:5

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Páťáci si poradili se soupeřem z České Lípy. V utkání byla vidět řada hezkých branek. Hosté hrozili z brejků, ale i přesto převaha nakonec našemu mužstvu vynesla dva body.

III.kolo, neděle 14. ledna 2018
()

Kanca, Štrincl - Rychtařík, Hrouda, Havlíček, Střomský - Bajer, Maxin, Kratochvíl - Wágner, Ehrenberger, Kanca M., Kolator, Šťástka, Suska

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 19
Bilance: 17 - 0 - 2
Aktuální forma: 4 výhra
Skóre: 209:62
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Pátá třída ukořistila v souboji s Českou Lípou sedmnáctou výhru v sezoně a čtvrtou výhru v řadě. Tygři navíc potvrdili nad soupeřem dominanci, když ovládli všechny tři vzájemné střetnutí.

Do konce ledna naše mužstvo čekají ještě duely proti Lomnici nad Popelkou a Hradcem Králové, se kterým to bude v aktuálním ročníku ligová premiéra.

Ctibor Jech
„Pěkně odehraný zápas s hezkými akcemi. V důležitých momentech nás podržel brankář, České Lípa hrozila hlavně z brejků a byla nebezpečná, v týmu má šikovné kluky. My jsme naopak soupeře přestříleli a i přehrávali, góly jsme vstřelili po hezkých akcích. Kvalitní utkání to bylo i z hlediska nasazení.“

III.kolo, neděle 14. ledna 2018
()