Pátá třída rozdrtila Nové Město a skončila čtvrtá

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Celkové čtvrté místo vybojovala pátá třída Bílých Tygrů v Lize mladších hráčů. Z vyšších příček ji přitom odsunuly především dvě remízy v samotném závěru soutěže. Poslední duel ročníku s Novým Městem nad Metují vyzněl jednoznačně pro šelmy poměrem 12:2.

N16, sobota 23. března 2019
()

Václav Lacek o počínání v Lize mladších žáků

„V soutěži jsme nakonec obsadili čtvrté místo s celkovými 24 body. Třetí náchod měl stejný počet bodů, druhý Hradec jich posbíral 27. Vítězem se stal Hronov, který ukořistil 28 bodů. Mohou nás mrzet dvě remízy v samotném závěru ligy, které nás odsunuly až na čtvrtou příčku. Všechny hráče chválím a přeji jim hodně zdraví a hokejové slávy v budoucích sezonách.“

Václav Lacek
„V posledním utkání soutěže se nám podařilo vysoko zvítězit nad hráči z Nového Města nad Metují. Utkání to bylo oproti předchozímu klání odlišné, objevil se zde prostor pro pěkné přihrávky a branky.“

N16, sobota 23. března 2019
()