Pátá třída roznesla Novou Paku a slavila devátou výhru sezóny

Liberec - Pošesté v řadě a podeváté celkově uspěli tygří páťáci v aktuální sezóně. Tentokrát si vyšlápli na Novou Paku, kterou porazili vysoko 15:4. Jediným soupeřem, jenž dokázal naše mužstvo porazit, je tak stále pouze Lomnice nad Popelkou.

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 10
Bilance: 9 - 0 - 1
Aktuální forma: 6 výher
Skóre: 117:30
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Páťáci jedou dál! Zvítězili v šestém utkání v řadě, to vše navíc ve velkém stylu. Celek Nové Paky přehráli jednoznačným poměrem 15:4 a zaslouženě tak berou z duelu dva body.

Jediným soupeřem, na kterého nevyzráli, tak zůstává Lomnice nad Popelkou, které podlehli na začátku soutěže 4:5. V dalším kole se naše mužstvo utká s Českou Lípou.

Ctibor Jech
Liberec
„Chválím soupeře za nasazení po celý zápas, nebylo to pro něj jednoduché. Náš tým si během zápasu vyzkoušel několik taktických variant z pohledu ofenzivy, na které se zaměřujeme v tréninku."