Pátá třída roznesla Novou Paku a slavila devátou výhru sezóny

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Pošesté v řadě a podeváté celkově uspěli tygří páťáci v aktuální sezóně. Tentokrát si vyšlápli na Novou Paku, kterou porazili vysoko 15:4. Jediným soupeřem, jenž dokázal naše mužstvo porazit, je tak stále pouze Lomnice nad Popelkou.

10.kolo, sobota 11. listopadu 2017
()

Štrincl - Hrouda, Ehrenberger, Střomský, Havlíček, Suska - Rychtařík, Maxin, Bajer - Kratochvíl, Šťástka, Wágner - Kanca Michal

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 10
Bilance: 9 - 0 - 1
Aktuální forma: 6 výher
Skóre: 117:30
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Páťáci jedou dál! Zvítězili v šestém utkání v řadě, to vše navíc ve velkém stylu. Celek Nové Paky přehráli jednoznačným poměrem 15:4 a zaslouženě tak berou z duelu dva body.

Jediným soupeřem, na kterého nevyzráli, tak zůstává Lomnice nad Popelkou, které podlehli na začátku soutěže 4:5. V dalším kole se naše mužstvo utká s Českou Lípou.

Ctibor Jech
„Chválím soupeře za nasazení po celý zápas, nebylo to pro něj jednoduché. Náš tým si během zápasu vyzkoušel několik taktických variant z pohledu ofenzivy, na které se zaměřujeme v tréninku.“

10.kolo, sobota 11. listopadu 2017
()