Pátá třída rozstřílela Frýdlant 12:2!

Frýdlant/Liberec - Tygří páťáci si v utkání s Frýdlantem připsali dvojciferný počet branek a jelikož sami inkasovali pouze dvakrát, mohli oslavovat další dva body do tabulky. Naše mužstvo navíc může těšit, že od posledního zápasu s Turnovem došlo ke zlepšení koncovky.

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 8
Bilance: 7 - 0 - 1
Aktuální forma: 4 výhry
Skóre: 95:23
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Tygří pátá třída navázala na předchozí tři výhry a poradila si i s celkem z Frýdlantu. Kombinačně bylo naše mužstvo úspěšnější a v brance se navíc dařilo dvojici Košek - Štryncl. Oba gólmani podpořili vyvedený herní projev mužstva.

Počet branek postupně vystoupal až na čtrnáct, z čehož hned dvanáctkrát udeřili Tygři. Po právu si tak ze souboje odnáší dva body, blíží se také ke stovce vstřelených gólů.

Daniel Stehno
Liberec
„Kluci sehráli velice slušné utkání a v tempu, protože jsme hráli celý zápas na dvě pětky. Musíme kluky pochválit za kombinační hru a disciplínu. Chválíme také naše gólmany Vojtu Koška a Honzu Štrincla."