Pátá třída skolila Nové Město nad Metují. Maxin čtyřgólový

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Vydařený zápas! Tygří páťáci si bez větších potíží poradili s Novým Městem nad Metují celkem jednoznačně 7:2. Velkou měrou se na vítězství podílel Imrich Maxin, který čtyřikrát skóroval, na druhý gól šelem navíc nahrál Dominiku Wagnerovi.

VII.kolo, neděle 11. února 2018

Branky a nahrávky: 1. Maxin (Wagner, Kanca M.), 22. Wagner (Ehrenberger, Maxin), 23. Šťástka, 43. Maxin (Bajer), 44. Maxin, 57. Maxin (Šťástka), 58. Stromský (Ehrenberger) - 26. Kubišta K., 51. Štěpnička. Vyloučení: 4:4.

Tomeš - Wagner, Suska, Jarošová, Kanca M., Richtárik, Ehrenberger (C), Šťástka, Maxin, Hrouda, Kratochvíl, Havlíček, Stromský, Bajer

Spartak Nové Město nad Metují

Dohnanský - Prouza, Weiss, Hlávko, Patera, Kňourek, Kubišta K. (C), Kubišta M., Štěpnička, Bělobrádek, Lhotský, Bašek

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 23
Bilance: 21 - 0 - 2
Aktuální forma: 8 výher
Skóre: 235:71
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Osm výher v řadě. Tygří pátá třída prodloužila vítěznou šňůru o dalšího soupeře, tentokrát přehrála Nové Město nad Metují. Vše začalo 16. prosince, když šelmy porazily Frýdlant, od té doby neztratily ani bod.

Během sezony navíc vyhráli už po jednadvacáté, na svého soupeře nestačili pouze dvakrát. Vyšlápla si na ně Lomnice nad Popelkou a Jablonec nad Nisou. V příštím střetnutí se svěřenci trenéra Ctibora Jecha utkají s Jaroměří.

Pátá třída versus NVNM 22

VII.kolo, neděle 11. února 2018