Pátá výhra za sebou! Sedmáci na domácím ledě vysoko přehráli Duklu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmá třída potvrdila velmi dobrou formu. V Home Credit Areně přivítala kvalitního soupeře z Jihlavy a na zpáteční cestu mu přibalila půltucet branek! Dva góly vstřelil Matěj Bajer, který otevřel skóre duelu při vlastním oslabení.

24. kolo, úterý 11. února 2020

Branky a nahrávky: 7. Bajer (Šťástka), 28. Werner (M. Kanca, Langer), 32. Bajer, 42. M. Kanca (Kytka), 58. Kříž (Kytka), 60. Ehrenberger (Werner) - 13. Bačkovský (Falta). Rozhodčí: Borecký, Blažek. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.

Charvát - Ehrenberger, Baksaláry, M. Kanca, Richtárik, Šťástka, Werner, Svoboda, Hrouda, Kříž, Kytka, Langer, Bajer

HC Dukla Jihlava

Štěbeták - Podroužek, Chvátal, Pešl, Tomica, Vaněk, Čermák - Fink, Gross, Linhart, Falta, Grabowski, Kocáb, Koníř, Zmrhal, Lukáš, Bačkovský.

24. kolo, úterý 11. února 2020

HC Dukla Jihlava