Páťáci přejeli Turnov. Rozhodla produktivita

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří pátá třída si v dalším kole Ligy mladších žáků poradila s Turnovem. Rozhodla střelecká produktivita, ve které naše mužstvo dominovalo.

15.kolo, neděle 10. prosince 2017
()

Štrincl - Šťástka, Kanca Michal, Kolator, Jarošová, Jelen, Tomka - Hrouda, Bajer, Rychtařík - Havlíček, Kratochvíl, Suska - Střomský, Jína Jan

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 14
Bilance: 13 - 0 - 1
Aktuální forma: 10 výher
Skóre: 165:41
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Další vysoká výhra! Tygři si poradili se soupeřem z Turnova, když duel ovládli jednoznačným poměrem 13:1. Výhra znamená prodloužení pozitivní série na 10 duelů bez porážky v řadě.

Ctibor Jech
„V tomto zápase jsme byli střelecky velice produktivní. Turnov bojoval, jak nejlépe mohl a výsledkem bylo hned několik samostatných nájezdů, při kterých vynikli naši gólmani. Utkání velmi dobře odehrál náš kapitán Matěj Bajer.“

15.kolo, neděle 10. prosince 2017
()