Páťáci remizovali s Trutnovem. Po třech neuznaných gólech zachránil bod Moussa

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Oba týmy sehrály na Ligu mladších žáků nezvykle nególovou bitvu. Trutnovští se ujali vedení během druhé části, vyrovnat se podařilo až Václavu Moussovi v čase 57:08. Tygři tak nakonec brali bod za remízu 1:1.

N13, středa 13. března 2019

Branky a nahrávky: 58. Moussa (Šmucr). Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 35.

Hrášek - Horák, Mindl, Moussa, Šmucr, Vele, Švec, Bernat, Hrabčák, Barták, Mráček, Beránek, Šťástková, Choma, Werner, Zeman

Václav Lacek
„Toto mládežnické utkání skončilo fotbalovým výsledkem. Za Tygry vyrovnával v samotném závěru střetnutí Václav Moussa, čímž odvrátil prohru. Během duelu nám nebyly uznány tři branky, přesto oba týmy podaly bojovný výkon a gólmani si na obou stranách kluziště pěkně zachytali.“

N13, středa 13. března 2019