Date of publication Author

XIV.kolo, sobota 17. března 2018

Branky a nahrávky: 5. Šťástka, 5. Šťástka, 7. Jína Jan, 8. Jína Jan (Richtárik), 10. Jína Jan (Bajer), 11. Šťástka (Kanca M.), 14. Bajer, 23. Šťástka, 27. Šťástka (Bajer), 34. Tomek (Stromský, Moussa), 37. Bajer (Havlíček), 37. Kratochvíl, 47. Kratochvíl, 49. Šťástka, 52. Bajer, 54. Kanca M., 58. Jína Jan (Suska), 60. Stromský (Moussa- 13. Kňourek (Kubišta), 52. Kňourek (Hlávko). Vyloučení: 3:5.

Spartak Nové Město nad Metují

Dohnanský (Zámečník) - Černý, Prouza, Weiss, Hlávko, Patera, Kňourek, Kubišta, Štěpnička, Bělobrádek, Dyntar, Korman

Štrincl - Wagner, Suska, Jarošová, Kanca, Richtárik, Šťástka, Kratochvíl, Havlíček, Stromský, Bajer, Tomek, Jína Jan, Moussa

Poslední zápas sezony březen 2018 Pátá třída versus Nové Město nad Metují

Daniel Stehno
„Kluci sehráli poslední mistrovské utkání v této sezoně a zvítězili vysoko 18:2. K vidění byly pohledné kombinační akce, které kluci zakončovali až do úplného finále, což znamená, že se puk vlnil v síti soupeřovy branky. Naší branku hájil Jan Štrincl, který podal kvalitní výkon s poněkud nešťastným závěrem, když při radovačce našich borců kluci zalehli našeho brankaře a způsobili mu lehký otřes mozku. Honza byl ošetřen a odvezen do nemocnice na pozorování.“

XIV.kolo, sobota 17. března 2018

Spartak Nové Město nad Metují