Páťáci svedli s Jabloncem tuhou bitvu, nakonec se vrátili jako vítězové

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Páťáci svedli s jabloneckými Vlky velmi tuhou bitvu, ve které obě mužstva hrála naplno. Úspěšnější byli nakonec Tygři, kteří si tak ze souboje dvou šelem odvezli dva body za výhru 7:3.

6. kolo, sobota 14. října 2017
()

Košek, Kanca O. - Wagner, Štástka, Jína, Havlíček, Tomka, Jelen - Kratochvíl, Ehrenberger, Bajer - Hrouda, Kanca M., Rychtařk - Jarošová, Kolator, Střomský

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 6
Bilance: 5 - 0 - 1
Aktuální forma: 2 výhry
Skóre: 75:16
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

K dalšímu kolu Žákovské ligy zajížděli Tygři páté třídy do nedalekého Jablonce nad Nisou. Zde svedli s tamními Vlky vyrovnaný souboj, který nakonec vyzněl díky lepší koncovce v jejich prospěch.

Oba celky ale ukázaly obrovskou chuť po vítězství a umění hrát hokej. Tygři zvítězili podruhé za sebou, k dalšímu soutěžnímu utkání nastoupí v sobotu 28. října na domácím ledě proti celku z Turnova.

Ctibor Jech
„Odehráli jsme s Jabloncem velmi vyrovnané utkání, na obou stranách byla vidět velká chuť po vítězství. Dokázali jsme zvítězit díky lepší koncovce.“

6. kolo, sobota 14. října 2017
()