Páťáci v sezóně podruhé padli. Na domácím ledě nestačili na Hronov

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec - V sobotu přivítali hráči páté třídy ve městě pod Ještědem hráče z Hronova. Ti se během první třetiny dostali do dvoubrankového vedení, Tygři sice snížili, jenže hosté vstřelili další tři branky a své vedení udrželi až do konce zápasu.

N7, sobota 02. února 2019

Branky a nahrávky: 30. Švec (Horák), 53. Choma (Švec, Šmucr) - 4. Šretr (Pavlík), 18. Pavlík (Pavelka), 34. Klíma, 43. Pavelka (Pavlík), 46. Pavelka (Bohuněk). Vyloučení: 8:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 2:5.

Hrášek - Horák, Mindl, Baksaláry, Moussa, Šmucr, Švec, Hrabčák, Beránek, Skřebský, Kříž, Šťástková, Choma, Werner, Zeman, Bělohorský (C)

HC Wikov Hronov

Pavlíček - Bohuněk, Hillmann, Verner, Koláčný, Klíma - Šretr (C), Umlauf, Polda, Navrátil, Nácal, Pavlík, Pavelka

N7, sobota 02. února 2019