Patnáctka porazila Mladou Boleslav, rozhodla druhá část

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Duely proti Mladé Boleslavi bývají vždy speciální a to nehledě na to, jaká zrovna hraje kategorie. Tentokrát se s rivalem setkala U15 a zvítězila! Středočechy porazila 5:2.

XIII.kolo, neděle 18. února 2018

Branky a nahrávky: 3. Chmelař (Jenčovský), 21. Chmelař (Jenčovský), 32. Měchura (Damašek), 36. Jenčovský (Chmelař), 50. Měchura (Racek).

Krátký - Böhm, Helcl, Damašek, Lejsek - Jenčovský, Měchura, Duschka - Racek, Chmelař, Kříž - Pokorný, Sýkorová

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 13
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 7 - 0 - 0 - 6
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 108:30 / 62:51
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Utkání s Mladou Boleslaví bývají vždy specifická. Tygři se proti Bruslařům dokázali prosadit dohromady pětkrát, tři branky z toho vstřelili ve druhé části.

Závěrečné dějství sice patřilo hostům, kteří ho ovládli poměrem 2:1, na výsledku se ale už nic nezměnilo. I v okleštěné sestavě šelmy berou další body do tabulky! Parádními individuálními výkony se prezentovala dvojice Jaroslav Chmelař - Mikuláš Jenčovský, která se postarala o tři branky našeho celku. Další dva vsítil Adam Měchura.

Václav Lacek
„Dobře odehrané utkání se spoustou šancí, rozhodla druhá třetina. Díky ní body zůstaly doma.“

XIII.kolo, neděle 18. února 2018