Patnáctka si znovu zastřílela, proti Trutnovu navíc s čistým kontem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Také třetí kvalifikační utkání naši deváťáci jednoznačně ovládli. V zápasu na ledě Trutnova ovšem poprvé v sezóně udrželi navíc nulu vzadu! Základ k vysokému vítězství Liberec položil už v první třetině, kterou ovládl 9:0. Sedmkrát se prosadil v rozmezí mezi 13. a 18. minutou.

kval. 3, sobota 24. září 2022

Branky a nahrávky: 4. Svoboda (Krajdl), 7. Kříž (Hrabčák), 13. Bělohorský (Kučera), 13. Choma, 15. Krajdl (Svoboda, Choma), 15. Krajdl, 16. Bělohorský (Kučera), 16. Šejc (Bělohorský), 18. Sanejstr (Krajdl), 23. Svoboda (Krajdl), 24. Choma, 31. Choma (Krajdl, Svoboda), 32. Bělohorský (Kučera), 40. Hrabčák (Beránek), 43. Zeman (Šejc, Vaněček), 46. Svoboda (Krajdl), 47. Choma (Kučera), 47. Šejc (Kučera, Bělohorský), 52. Beránek (Hrabčák, Šejc), 53. Choma (Krajdl), 56. Krajdl, 57. Šejc (Bělohorský).

HC Trutnov

Š. Pluháček (M. Losenický) — A. Bárta, M. John, D. Kolbe, J. Dufek — P. Imlauf, J. Vlček, M. Vlček, M. Bartoš, Š. Smékal, P. Klanica, V. Vlček, L. Brož.

S. Charvát — M. Baksalary, S. Sanejstr, J. Vaněček, S. Zeman — S. Hrabčák, J. Svoboda, J. Beránek, M. Kučera, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský.

kval. 3, sobota 24. září 2022

HC Trutnov