Patnáctka ukončila základní část výhrou! V lize zatím ani jednou neprohrála

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kategorie U15 zvládla i poslední utkání základní části proti Benátkám nad Jizerou a zaslouženě bere první příčku. Žádný ze soupeřů nedokázal naše mužstvo porazit, o bod ho obrala pouze Mladá Boleslav.

12.kolo, sobota 02. prosince 2017

Branky a nahrávky: 1. Vodlan, 3. Plos (Folda), 7. Vodlan (Meisel, Jenčovský), 18. Plos, 22. Duschka (Folda), 27. Trunda (Vodlan), 47. Kříž (Meisel, Čihák), 48. Trunda, 58. Trunda (Tůma).

Krátký (Franc) - Tůma, Duschka, Damašek, Čihák, Meisel - Plos, Folda, Měchura - Jenčovský, Vodlan, Trunda - Kříž, Helc

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0
Aktuální forma: 12 výher
Skóre: 108:30
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Dvanáct zápasů - dvanáct výher. Tygří kategorie U15 předvedla v základní části jasnou dominanci a zaslouženě bere první místo. Žádný z celků ji nedokázal porazit, v nadstavbové skupině se však utká s dalšími celky, které ve svých skupinách braly první příčku.

Hattrick si v utkání připsal Tomáš Trunda. Dva góly braly Lukáš Plos a Luka Vodlan, který vyhrál klubové kanadské bodování základní části s 21 brankami a 10 asistencemi.

Václav Lacek
„V posledním zápase základní části chlapci svým výborným výkonem dokázali udržet neporazitelnost a zvítězit. Utkání provázela spousta hezkých akci i gólů z obou stran. Avšak pět obdržených branek znamenalo vzhledem k následným utkáním nadstavby zdvižený prst, určitě si kluci ale zaslouží pochvalu.“

12.kolo, sobota 02. prosince 2017