Patnáctka znovu úspěšná! Vyhrála posedmé v řadě, tentokrát si poradila s Kralupy nad Vltavou

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Kralupy nad Vltavou/Liberec - Tygří kategorie U15 pokračuje v skvělých výkonech! Proti Kralupům nad Vltavou přidala už sedmou výhru a stále zůstává neporažena. Hattrickem se opět blýskl Luka Vodlan.

7. kolo, neděle 29. října 2017

Branky a nahrávky: 4. Měchura (Chmelař), 6. Vodlan (Pokorný), 14. Folda (Jonák), 23. Jonák (Jenčovský), 24. Vodlan, 25. Vodlan (Jakubec), 36. Chmelař, 46. Rossmy (Gajda).

Kralupy nad Vltavou

Franc - Pokorný, Čihák, Hladík, Duschka, Damašek, Helcl - Jakubec, Rossmy, Gajda - Chmelař, Vodlan, Měchura - Jenčovský, Folda, Jonák

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 7
Bilance: 7 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 7 výher
Skóre: 60:18
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

V souboji s Kralupy nad Vltavou se naše mužstvo střetlo s velkou bojovností soupeře, který po celý zápas znepříjemňoval Tygrům v pozitivním slova smyslu hru. Navíc vstřelil úvodní branku duelu a ujal se vedení. Na to ale dokázal náš celek relativně rychle zareagovat a během šesté minuty už dokonce vedl.

V následujícím průběhu střetnutí už skórovali jen Tygři. Hattrickem se opět blýskl Luka Vodlan, který potvrdil vydařené výkony z předchozích zápasů. Liberečané zůstávají neporaženi, za sebou mají sedm výher v řadě!

Václav Lacek
„Na začátek je nutné říct, že soupeř od samotného začátku hrál velmi dobře. To mu přineslo odměnu ve formě úvodní branky zápasu. Následně se však v tomto utkání prosadili už pouze Tygři. Soupeř ale bojoval po celý zápas, díky čemuž kupříkladu závěrečná třetina výsledkově vyšla pro naše mužstvo málem naprázdno. Všichni hráči podali kvalitní a zodpovědný výkon. Za zmínku stojí poslední branka, kdy takřka z modré čáry od mantinelu Gajda našel přesnou přihrávkou hůl Rossmyho, stojícího těsně u branky a ten si nechal jenom trefit svojí hokejku, která nasměrovala kotouč přímo do brány. Hezký moment podtrhl závěr zápasu a výhru.“

7. kolo, neděle 29. října 2017

Kralupy nad Vltavou