Perfektní práce osmáků, Jablonec rozstříleli bez inkasovaného gólu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Stejně jako šestá třída, i osmá zahájila nadstavbovou část vysokým domácím vítězstvím nad sousedním Jabloncem. Pěkný výsledek navíc ještě umocnila vychytaná nula v podání Sebastiana Charváta. Sedmkrát se na druhé straně prosadil Šimon Bělohorský.

nadst. 1, úterý 14. prosince 2021

Branky a nahrávky: 1. Hrouda, 8. Bělohorský (Šmucr, Šťástka), 8. Šťástka (Hrouda, Choma), 11. Stromský, 21. Hrouda (Šťástka), 27. Bělohorský, 30. Šťástka (Ehrenberger), 31. Bělohorský (Kytka), 33. Bělohorský (Šejc, Kytka), 34. Kanca (Šejc, Kytka), 34. Bělohorský (Šmucr), 42. Bělohorský (Kytka), 43. Hrabčák, 46. Kytka (Šejc), 46. Bělohorský (Kytka), 54. Choma (Šťástka), 59. Bělohorský, 60. Šmucr (Choma).

S. Charvát — D. Hrouda, Š. Šmucr, V. Stromský, M. Baksalary — Š. Bělohorský, D. Kytka, M. Šťástka, D. Choma, Š. Šejc, M. Kanca , S. Hrabčák, L. Ehrenberger, S. Sanejstr.

HC Vlci Jablonec

J. Balaš — K. Havlíček, V. Dobrovský — F. Vérteši, Š. Sádovský, J. Bleša, J. Skřebský, D. Mráček, J. Klámrt, T. Kubín, P. Frýdecký, M. Jastrab, L. Richtárik, M. Mairich, J. Kolátor, L. Kouďa.

Ctibor Jech ml.
„Soupeře jsme výrazně přehrávali i přebruslili, všechny lajny si vytvářely tlak. Jsme rádi, že jsme vstřelili hodně pěkných gólů, na druhou stranu jsme ještě spoustu šancí neproměnili. V defenzivní činnosti to až na pár zaváhání bylo také dobré, soupeře jsme skoro k ničemu nepustili. A když už Jablonec nějaké zakončení měl, byl připravený spolehlivý Seba Charvát. Chválím hráče za perfektní výkon od první do šedesáté minuty.“

nadst. 1, úterý 14. prosince 2021

HC Vlci Jablonec