Pětka v oslabené sestavě udolala Vrchlabí 8:4

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Pátá třída nastoupila do duelu s Vrchlabím v Home Credit Aréně a v netradičním prostředí si připsala dva body za výhru 8:4. Kvalitním výkonem se prezentoval celý tým, na výsledku se však výraznou měrou podepsal Šimon Bělohorský, který vsítil soupeři hattrick. Samuel Kříž zaznamenal góly dva.

N11, pátek 22. února 2019

Branky a nahrávky: 1. Bělohorský (Kříž), 25. Choma (Mindl), 27. Hrabčák (Werner, Horák), 30. Kříž, 36. Bělohorský (Skřebský), 37. Choma (Hrabčák), 38. Bělohorský, 47. Kříž (Borysenko).

Hrášek - Horák, Mindl, Baksaláry, Moussa, Šmucr, Vele, Švec, Hrabčák, Borysenko, Skřebský, Kříž, Šťástková, Choma, Werner, Bělohorský

Václav Lacek
„O podobě výsledku jednoznačně rozhodla druhá třetina. V Home Credit Aréně byly k vidění nadšené výkony mladých nadějí Bílých Tygrů, přičemž hattrick zaznamenal Šimon Bělohorský. Povedené utkání s povedeným koncem pro nás.“

N11, pátek 22. února 2019