Produktivní Maxin s Bartovičem řídili výhru deváťáků nad Neratovicemi

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří devítka si v domácím souboji s neratovickými Buldoky zajistila další vysoké vítězství. Soupeř přitom v první třetině a v úvodu druhé části vzdoroval, jenže pak Liberečtí odskočili ve skóre. Pod výsledek 11:3 se nejvýrazněji podepsali Imrich Maxin (4+5) s Adrienem Bartovičem (5+3).

12. kolo, neděle 21. listopadu 2021

Branky a nahrávky: 4. Maxin (Matěj Bajer), 12. Maxin (Bartovič), 16. Bartovič (Maxin, Matěj Bajer), 21. Matěj Bajer, 25. Bartovič (Maxin), 27. Bartovič (Maxin, Seidl), 29. Maxin (Bartovič, Vápeník), 34. Kytka (Seidl), 38. Maxin (Bartovič), 47. Bartovič (Maxin), 55. Bartovič (Maxin) - 5. Vocetková (Marek Bajer), 20. Růžička, 24. Růžička (Beran). Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

O. Kanca - Vápeník, Seidl, Stromský, Ehrenberger, M. Kanca - Kytka, Zeman, Bartovič, Choma, Maxin, Matěj Bajer.

HC Neratovice

Moustafa - Krejza, Hubáček, Hlaváč, Kříž - Dvořák, Marek Bajer, Růžička, Parusnikov, Vocetková, Fridrich, Beran, Beň.

Vojtěch Fiala
„Vlivem zranění a nemoci hráčů jsme oba víkendové zápasy odehráli s jedenácti bruslaři v poli, soutěžní premiéru v devítce navíc zažili hráči ročníku 2008 – Choma a Zeman. Rozhodně to zvládli a je dobré vědět, že v případě takto rozsáhlé marodky máme kam sáhnout. V pondělí potrénujeme a pak už se budeme těšit na dohrávku s Mladou Boleslaví!“

12. kolo, neděle 21. listopadu 2021

HC Neratovice