První část trojboje osmáci zvládli! Porazili Hradec 5:2

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Hradec Králové/Liberec - Osmá třída Bílých Tygrů nevstoupila do utkání s Mountfieldem nejlépe. Po první třetině prohrávala 0:1 a ve zbytku duelu musela výrazně přidat. Rozhodla především třetí třetina, během níž se naše mužstvo prosadilo dohromady třikrát. První z trojlístku těžkých zápasů tedy parta Vojtěcha Fialy zvládla!

XVII.kolo, sobota 05. ledna 2019

Branky a nahrávky: 23. Hois (Dvořák), 37. Hois (Hrabčák), 42. Várady (Jansa), 54. Janata (Pérez J., Dvořák), 60. Jobek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0.

Petříček (30. Leško) - Ehrenberger, Várady, Jakubec, Peréz D., Oberreiter, Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Zverka, Vološín, Jansa, Jobek, Dvořák

Vojtěch Fiala
„Do nového roku jsme vykročili vítězně. První třetina byla oproti zbývajícím z naší strany nejslabší. Zbytečný gól po podceněné situaci a neproměněné šance nás poslaly do kabin za stavu 0:1. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem, ale prolomit střeleckou mizérii a odskočit se nám povedlo až ve třetím dějství. Nyní již vyhlížíme příští sobotu, kdy se utkáme o první místo s Mladou Boleslaví.“

XVII.kolo, sobota 05. ledna 2019