První prohra v sezóně! Výpadek ve třetí části sebral osmičce body proti Náchodu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Bláznivé utkání sehrála naše osmá třída v Náchodu. Domácí nejprve vedli 2:0, nicméně Liberečtí skóre převrátili na 2:4. Ve třetí dvacetiminutovce následoval obrat domácích, kteří se čtyřmi slepenými brankami dostali do vedení 6:4. Bílí Tygři minutu před koncem při power-play upravili na rozdíl jediného gólu, jenže víc už nestihli. V aktuálním ročníku tedy vůbec poprvé odešli ze hřiště v roli poraženého.

nadst. 4, sobota 08. ledna 2022

Branky a nahrávky: 2. Drábek (Flaška), 9. Cvrček (Daniel), 44. Bohuněk (Bubeníček, Pelda), 45. Daniel, 48. Daniel (Drábek), 50. Cvrček (Flaška) – 13. Kratochvíl (Krajdl, Šmucr), 20. Kratochvíl (Krajdl), 39. Choma (Krajdl, Hrabčák), 40. Hrabčák (Beránek), 60. Hrabčák (Zeman).

HC Náchod

J. Hovanec — M. Flaška, V. Vancl, T. Podškubka, P. Pfeifer, J. Sháněl — A. Daniel, J. Cvrček, S. Drábek, M. Bohuněk, O. Pelda, J. Bubeníček, J. Čermák, M. Tichý, F. Gois, P. Malinová, V. Joska, M. Verner.

S. Charvát — Š. Šmucr, S. Hrabčák, D. Krajdl, M. Kratochvíl, D. Choma, J. Beránek, S. Zeman, V. Šťástková, M. Baksalary, M. Mindl, V. Moussa, P. Švec, S. Kříž

nadst. 4, sobota 08. ledna 2022

HC Náchod