Sedmá třída góly Bartoviče a Čakajíka porazila Turnov

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmá třída odehrála výsledkově těsné utkání v Turnově. V brance soupeře předvedl skvělý výkon kmenový gólman Liberce Tomáš Průšek, který našemu týmu dovolil skórovat jen čtyřikrát – góly si rozdělili Alex Bartovič s Matyášem Čakajíkem.

5. kolo, neděle 02. října 2022

3. Feštr, 24. Chmelík (Jurča) – 6. Bartovič (Vlačiha), 14. Čakajík, 29. Bartovič, 47. Čakajík (Křeček).

HC Turnov 1931

T. Průšek (V. Holán) — V. Hloušek, V. Brzák, V. Lamač, A. Chmelík, M. Kašpar — S. Soumar, M. Jurča, E. Feštr, D. Burjánek, Š. Jindra, V. Beran, L. Marx, S. Šulc, T. Brunclík, J. Trosberg.

J. Kyznar (D. Eder) — R. Rozsypal, J. Blahout, A. Rozsíval, Š. Podhorský, F. Švajda, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, R. Táborský, V. Lochman, M. Vlačiha, L. Pluhař, A. Bartovič

5. kolo, neděle 02. října 2022

HC Turnov 1931