Sedmá třída i díky hattricku Bělohorského přestřílela pardubické Dynamo

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmička vstoupila do sezóny skvěle. V prvním kole nového ročníku doma přivítala Pardubice a diváci se rozhodně nenudili. Padlo totiž hned dvanáct branek, z nichž se osm urodilo z libereckých hokejek!

1. kolo, sobota 19. září 2020

Branky a nahrávky: 2. Čančík (Werner, Beránek), 3. Bělohorský (Svoboda), 27. Sanejstr (Filo), 37. Bělohorský (Choma), 40. Bělohorský, 47. Mindl (Hrabčák, Svoboda), 48. Filo (Švec), 56. Čančík (Werner) – 14. Novák (Šimonek), 22. Novák (Šimonek), 48. Raďák, 57. Novák (Kučera). Vyloučení: 6:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

S. Charvát — D. Werner, S. Sanejstr, S. Hrabčák, J. Beránek, D. Choma, S. Zeman — Š. Bělohorský, M. Čančík, P. Filo, J. Svoboda, M. Mindl, P. Švec, T. Jančařík.

HC Dynamo Pardubice

M. Netušil — D. Raďák, M. Kučera, J. Šurc, D. Paar — M. Novák, P. Šimonek, J. Pithart, V. Katzer, F. Koudelka, Š. Nácal, R. Červenka, O. Renner, M. Landsman

Ctibor Jech ml.
„U šesté a sedmé třídy jsme se letos rozhodli, že si kluci budou během zápasu rotovat posty a nebudeme mít přesně postavené lajny. Chceme se zaměřit na jejich komplexní hokejový rozvoj, bude to tak celou sezónu. S Pardubicemi jsme zpočátku nebyli příliš aktivní, soupeře jsme pouštěli do šancí a prohrávali jsme. Od poloviny první třetiny jsme převzali otěže, proměnili jsme příležitosti a postupem času jsme nad soupeřem dominovali. Po pěkných akcích jsme zvítězili.“

1. kolo, sobota 19. září 2020

HC Dynamo Pardubice