Sedmáci nestačili na Vrchlabí

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Vrchlabí/Liberec - Sedmákům se utkání ve Vrchlabí příliš nevyvedlo. Domácí se během první periody dostali do vedení, a když naše mužstvo stáhlo ztrátu během druhé části, na vyrovnání nedosáhlo. Tygři prohráli 2:5.

N4, sobota 12. ledna 2019

Branky a nahrávky: 25. Jína Jak. (Průšek), 34. Macháček. Vyloučení: 6:5.

Tomeš, Macourek - Ficenec, Macháček, Jína Jak., Jína Jan, Plosová, Ulman, Klimov, Riedel, Kadlec, Shpilka, Tomka, Moussa, Průšek, Ciolek

Jiří Peřina
„Soupeř nás zaskočil, ale po důrazném pohovoru o první přestávce kluci vyrovnali hru a sahali po bodu. Důraznější a silovější domácí tým nám však tři minuty před koncem odskočil a v závěru pečetili výsledek ještě pátou trefou.“

N4, sobota 12. ledna 2019

Branky a nahrávky: 25. Jína Jak. (Průšek), 34. Macháček. Vyloučení: 6:5.