Sedmáci porazili Vrchlabí těsně 4:3

Date of publication Author Petr Oberreiter, Kryštof Rossmann

Liberec - Zápas to nebyl vydařený, ale tygří sedmáci přesto berou body. Poradili si s Vrchlabím, které přehráli poměrem 4:3. Rozhodla až třetí třetina, v níž si připsal rozhodující gól Nebuželský.

VI.kolo, sobota 10. února 2018
3:4
(3:2, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: Mitlener (Ehrenberger), Várady, Gutsu (Várady), Nebuželský. Střely na branku: 20:10 (0:7, 7:9, 3:4). Vyloučení: 3:8. Využití: 1:1.

Leško Robert - Ehrenberger Jakub, Várady Daniel, Jakubec Matouš, Riedel Filip, Oberreiter Petr, Šmíd Petr, Zverka Michal, Vološín Tadeáš, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Gutsu Oleksandr

V sobotu jsme hráli ve Vrchlabí. Do zápasu jsme vstoupili poměrně dobře a již po necelých dvou minutách první střelou zápasu otevřel skóre Mitlener (Ehrenberger). Poté se hrál vyrovnaný hokej bez šancí a bez střel na obou stranách. Naše druhá střela v zápasu opět znamenala branku - branku vstřelil Várady. To běžela 8 minuta zápasu. Poté se ale soupeř oklepal a třemi brankami skóre otočil a šli jsme do kabin za stavu 2:3.

Druhá třetina byla opět plná nepřesností, ale zásluhou akce Gutsu (Várady), jsme alespoň vyrovnali. Ve třetí třetině jsme skóre otočili na naší stranu zásluhou Nebuželského. Soupeři už nepomohla ani závěrečná power-play. Celý zápas se nám nedařila kombinace, málo jsme stříleli, měli jsme malou aktivitu. Zápas nebyl dobrý, ale s dobrým koncem pro naše mužstvo.