Sedmáci předvedli velmi dobrý výkon, odměnou je cenný skalp Dynama!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po Chrudimi čekal na naši sedmou třídu o poznání těžší soupeř. Pod Ještěd zavítaly Pardubice, které se ovšem vracely s nepořízenou! Šelmy zvítězily 5:2, Imrich Maxin zazářil podílem na čtyřech vstřelených brankách svého týmu.

2. kolo, sobota 14. září 2019

Branky a nahrávky: 8. Bartovič (Maxin), 21. Maxin (Bartovič), 35. Bajer (Maxin), 50. M. Kanca (Maxin), 56. Wagner (Bartovič) - 26. Andrle, 50. Korec (Vrba). Rozhodčí: Novák, Touš. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:0 V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2.

Ondřej Kanca - Wagner, Michal Kanca, Richtárik, Rozsíval, Vápeník, Svoboda, Maxin, Hrouda, Bartovič, Stromský, Bajer, Langer.

HC Dynamo Pardubice

Novák (27. Martínek) - Vrba, Bezpalec, Křečan, Vítek, Drahoš, Hrubý, Lempach, Mikeska, Tvrdík, Úlehla, Mandel, Korec, Andrle, Mandys, Vokolek.

Václav Lacek
„Po celý utkání jsme byli lepší, odhodlaní zvítězit a oplatit soupeři prohru z loňské sezóny. Výborné výkony podali oba gólmani. K tomu se přidali i hráči, mohli jsme se tak po konci utkání radovat z vítězství. Mohou nás jen mrzet některá zbytečná vyloučení.“

2. kolo, sobota 14. září 2019

HC Dynamo Pardubice