Sedmáci přehráli Frýdlant a mají další dva body!

Date of publication Author Petr Oberreiter, Kryštof Rossmann

Liberec - Sedmá třída uspěla i v duelu proti Frýdlantu. Nabuzena předchozí výhrou nad Jabloncem nad Nisou si se soupeřem z nedalekého města poradila poměrem 10:4.

14.kolo, sobota 16. prosince 2017
10:4
(3:2, 3:1, 4:1)

Branky a nahrávky: Riedel, Adamec (Oberreiter), Ehrenberger (Adamec), Šmíd (Zverka), Oberreiter (Riedel), Oberreiter (Ehrenberger), Várady, Šmíd (Várady), Várady, Vološín. Střely na branku: 35:13 (12:4, 11:4, 12:5). Vyloučení: 8:6. Využití: 1:1.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Hrabčák Damian, Mitlener Ondřej, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Obrázek zápasu byl velmi podobný tomu pátečnímu, jen s tím rozdílem, že hráči Frýdlantu oplývali chutí a nebyli zatažení jako hráči Jablonce den předtím. V první třetině skórovali Riedel, Adamec (Oberreiter), Ehrenberger (Adamec) a vsítil také soupeř.

Ve druhé třetině přidali další branky Šmíd (Zverka), Oberreiter (Riedel), Oberreiter (Ehrenberger) a soupeř opět skóroval. Ve třetí části, do které naše mužstvo vstupovalo za stavu 6:3, padlo dalších pět branek. Prosadil se Frýdlant, za šelmy uspěli Várady, Šmíd (Várady), Várady, Vološín.