Sedmáci přehráli soupeře z Lomnice, dvakrát skóroval Ehrenberger

Lomnice nad Popelkou/Liberec - Náročné utkání mají za sebou tygří sedmáci. Ti se utkali se stejně starými soupeři z Lomnice nad Popelkou a byli úspěšní! Rozhodovala především třetí třetina, do které vstupovalo naše mužstvo s dvougólovým vedením. Tygři nakonec duel dovedli do vítězného konce, když soupeře porazili poměrem 6:2.

4. kolo, sobota 07. října 2017
2:6
(0:1, 0:1, 2:4)

Branky a nahrávky: Ehrenberger (Šmíd), Vološín (Várady), Adamec, Ehrenberger (Jansa), Hrabčák (Oberreiter), Šmíd (Vološín). Střely na branku: 12:24 (1:11, 4:12, 7:1). Vyloučení: 10:10. Využití: 0:1. V oslabení: 1:2.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damián, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Od samého počátku jsme hráli pouze na jednu branku. Už ve třetí minutě jsme měli výhodu dvou hráčů v poli, ale soupeř oslabení přestál a my dál dobývali branku soupeře. Musíme pochválit soupeřova brankáře, protože nám vychytal všechny šance. Až v závěru 13. minuty otevřel skóre kapitán Ehrenberger (Šmíd). Nadále jsme obléhali soupeřovu branku, avšak další gól jsme nedali. Ve druhé třetině se situace opakovala, jen branku vstřelil Vološín (Várady).

A zvýšil se počet vyloučených na obou stranách. Zatímco v první třetině to bylo na vyloučené 2:1, ve druhé to bylo 4:5. Třetí třetinu začal lépe soupeř a v sedmé minutě snížil. Hra se poté trochu vyrovnala a soupeř se snažil vyrovnat. To se mu však nepovedlo a tak mohl Adamec, při našem oslabení, svým sólem prokličkovat celé hřiště a opět zvýšit naše vedení o dvě branky. Po té přidal svoji druhou branku Ehrenberger (Jansa), to už bylo v naší početní výhodě. Další góly přidal Hrabčák (Oberreiter) a Šmíd (Vološín) opět v oslabení, avšak poslední slovo měl soupeř a při vlastním oslabení vstřelil druhou branku.

Ctibor Jech
„Do utkání jsme vstoupili vlažně, podle čehož také náš herní projev vypadal. Na druhou stranu musím uznat, že není lehké se pro hráče aklimatizovat na teplotu mínus pěti stupňů Celsia, která panovala na stadionu. V průběhu duelu jsme již převzali iniciativu, vstřelili jsme krásné góly a soupeře k ničemu nepustili.“