Sedmáci rozstříleli Jablonec 22:0. Soupeři patří poděkování, bojoval až do konce

Date of publication Author Kryštof Rossmann, Petr Oberreiter

Liberec - Tygří sedmáci v utkání šestého kola Žákovské ligy nedali svému soupeři z Jablonce nad Nisou šanci. Od první minuty byli lepším celkem a jejich dominance nakonec přinesla výsledek 22:0. Poděkování patří soupeři, který hrál po celý zápas fair play a bojoval až do konce!

6. kolo, sobota 14. října 2017

Branky a nahrávky: Ehrenberger (Oberreiter), Mitlener (Hrabčák), Nebuželský (Várady), Jansa (Vološín), Ehrenberger (Oberreiter), Gutsu (Ehrenberger), Adamec (Janata), Nebuželský (Hrabčák), Vološín (Zverka), Gutsu, Jansa (Vološín), Šmíd, Šmíd (Gutsu), Šmíd (Riedel), Ehrenberger (Várady), Janata (Hrabčák), Mitlener (Zverka), Zverka (Oberreiter), Hrabčák (Jakubec), Ehrenberger (Hrabčák), Vološín (Šmíd), Zverka (Mitlener). Střely na branku: 6:30 (0:4, 3:11, 3:15). Vyloučení: 10:7. Využití: 0:5. V oslabení: 0:1.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damián, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Utkání sedmé třídy Bílých Tygrů a stejné věkové kategorie Jablonce nad Nisou dopadlo jednoznačným vítězstvím našeho celku. Ten od první minuty na ledě dominoval a zaslouženě si zpět do Home Credit Arény přivezl dva body za výhru 22:0.

Zápas se odehrával ve stejném duchu jako předchozí duely, tzn. hrálo se jen na branku soupeře. Na začátku nám domácí brankář dokazoval svoje umění a až v čase 08:12 vstřelil úvodní branku kapitán Ehrenberger (Oberreiter), potom se však s brankami roztrhl pytel a další přidali Mitlener (Hrabčák), Nebuželský (Várady), Jansa (Vološín), Ehrenberger (Oberreiter), Gutsu (Ehrenberger) a třetinu uzavřel Adamec (Janata). První třetina skončila za stavu 0:7 z pohledu domácích, kteří ani jednou nevystřelili na naší branku.

Druhá část byla naprosto stejná jako ta první, branky dali postupně Nebuželský (Hrabčák), Vološín (Zverka), Gutsu, Jansa (Vološín), Šmíd, Šmíd (Gutsu) a do třetice Šmíd (Riedel). Stav po dvou třetinách 0:14, střely 3:15.

I třetí třetina měla stejný průběh. Další branky přidali Ehrenberger (Várady), Janata (Hrabčák), Mitlener (Zverka), Zverka (Oberreiter), Hrabčák (Jakubec), Ehrenberger (Hrabčák), Vološín (Šmíd) a Zverka (Mitlener).

Hráči navíc dostali příležitost vyzkoušet posty obránců i útočníků a souhry z tréninků, což se jim určitě v následujících duelech bude hodit. Další zápase je čeká 22. října, kdy dohrají zápas pátého kola s celkem z Varnsdorfu.

Daniel Stehno
„Zápas jsme drželi od první minuty ve svých rukou, což vedlo k vysoké výhře 22:0. V podobných utkáních je prostor na to, aby si kluci vyzkoušeli kombinaci a věci, které se snažíme dělat na trénincích. Kluci si vyzkoušeli posty obránce i útočníků. V brance jsme měli naší oporu Roberta Leška, který se nám vrátil po delší nemoci, ale už nabírá kondici a je ve skvělé formě. I když tentokrát moc práce neměl. Závěrem bych chtěl poděkovat hráčům z Jablonce, kteří hráli celý zápas fair play a bojovali až do konce.“

6. kolo, sobota 14. října 2017