Sedmáci s přehledem porazili Jičín. Vyhráli 12:1

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Jičín/Liberec - Tygří sedmáci slavili další úspěch, už osmý v řadě. V aktuálním ročníku tak ještě neprohráli a i nadále pokračují na vítězné vlně.

8.kolo, sobota 04. listopadu 2017

Branky a nahrávky: Šmíd (Ehrenberger), Vološín (Šmíd), Ehrenberger (Hrabčák), Oberreiter (Šmíd), Jansa (Havlíček), Oberreiter (Šmíd), Jansa (Jakubec), Kadlec (Gutsu), Havlíček (Jansa), Šmíd (Vološín), Gutsu, Várady (Jakubec). Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damián, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal, Kadlec Dominik, Havlíček Šimon

8.kolo, sobota 04. listopadu 2017