Sedmáci sehráli v Letňanech pohledné utkání. Body se nakonec dělily

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Kategorie U13 se v pražských Letňanech prezentovala sympatickým výkonem a měla o něco více ze hry. Domácí ovšem zdatně sekundovali a na přelomu druhé a třetí části se ujali vedení. Bílí Tygři nakonec z oboustranně pěkného duelu získali remízu.

3. kolo, sobota 03. října 2020

Branky a nahrávky: 5. Šimek (Muška), 24. Václavík (Paškovskij), 40. Bosák (Lomoz, Burda), 45. Šimek (Václavík) – 6. Werner (Svoboda), 16. Werner (Bělohorský), 32. Filo (Werner), 50. Kříž (Beránek). Vyloučení: 3:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

HC Letci Letňany

K. Udržal — A. Burda, A. Paškovskij, S. Rybák, M. Polka, R. Bláha, D. Verbeshchuk — J. Šimek, Š. Václavík, K. Bosák, O. Muška, L. Lomoz, F. Plaček, D. Pojkar, V. Liemann, F. Blažek, L. Mauder.

T. Průšek — D. Werner, J. Beránek, S. Sanejstr — S. Kříž, P. Filo, J. Svoboda, Š. Bělohorský, P. Švec, T. Jančařík, V. Šťástková, V. Moussa, M. Čutta, M. Mindl.

Ctibor Jech ml.
„Bylo to oboustranně parádní utkání, Letňany mají šikovné hráče. Byli jsme o něco hokejovějším týmem, a přestože jsme museli dotahovat, výsledek úplně neodpovídá průběhu zápasu. Naneštěstí jsme dostali zbytečné góly po chybách, přesto si kluci zaslouží pochvalu. Stejně jako soupeři, na sedmou třídu to byl parádní duel.“

3. kolo, sobota 03. října 2020

HC Letci Letňany