Sedmáci smetli Chrudim! K vidění byly hned dva hattricky

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmička vstupovala do souboje s Chrudimí v roli favorita, což jasně dokázala. Adrien Bartovič s Davidem Rozsívalem přispěli k vysokému vítězství hattrickem, zatímco Matěj Hrášek měl velmi dobře zaděláno na čisté konto. Hosté jej o něj připravili až těsně před koncem.

15. kolo, sobota 14. prosince 2019

Branky a nahrávky: 6. Rozsíval, 7. Richtárik (Hrouda, Ehrenberger), 24. Rozsíval (Bartovič, Stromský), 25. Bartovič (Rozsíval), 30. Bartovič, 32. Hrouda (Richtárik), 46. Bajer (Kytka), 53. Richtárik (Hrouda), 54. Ehrenberger (Bartovič), 55. Bajer, 57. Bartovič (Ehrenberger, Matyáš Kratochvíl I.) - 58. Vlček. Rozhodčí: Podrazil, Borecký. Vyloučení: 7:8. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 12:0, 12:1.

Hrášek - Ehrenberger, Wagner, M. Kanca, Richtárik, Rozsíval, Hrouda, Bartovič, Kytka, Stromský, Langer, Matyáš Kratochvíl I., Bajer.

HC Chrudim

Novák - Vašek, Urválek, Krejčík, Řehořek, - Kolář, Matyáš Kratochvíl II., Krbec, Kopecký, Šmatera, Vlček, Kasal, Vrba, Postupa, Vaško.

15. kolo, sobota 14. prosince 2019

HC Chrudim