Sedmáci udolali po náročném zápase se Slavií i Varnsdorf

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Bílí Tygři získali ze zápasu s Varnsdorfem dva body. Svého soupeře porazili 5:3, třemi asistencemi se prezentovala Tereza Plosová. Za soupeře vsítil hattrick Vojtěch Hermann. O výsledku rozhodly především první dvě periody zápasu.

10.kolo, sobota 24. listopadu 2018

Branky a nahrávky: 17. Ficenec (Kadlec), 20. Moussa (Plosová), 23. Shpilka (Plosová), 27. Moussa (Shpilka, Plosová), 58. Jína Jan (Kadlec, Tomka) - 7. Hermann, 56. Hermann (Beránek), 58. Hermann (Boczan). Vyloučení: 4:4.

Tomeš, Pech - Ficenec, Jína Jak., Jína Jan., Plosová, Klimov, Ciolek, Kadlec, Shpilka, Tomka, Moussa, Průšek

HC Varnsdorf

Hambálek - Vaněk, Wittur, Vogt - Beránek, Boczan, Hermann, Voráček, Balo, Wilhelm, Chalánek

Sedmá třída versus Varnsdorf (LSŽ - 4)

Do utkání s Varnsdorfem vstupovala sedmá třída z pozice dosud neporaženého týmu Ligy starších žáků. Do duelu vstoupili lépe Tygři. V sedmnácté minutě se prosadil Jacob Ficenec a naše mužstvo vedlo. Osm vteřin před koncem třetiny zvládl přidat druhou branku ještě Hamudi Moussa a se šelmami to vypadalo dobře.

V průběhu posledního dějství zahráli Liberečtí taktéž dobře. Vytěžili opět dvě branky. Gólové úspěchy slavili Vasyl Shpilka a podruhé v duelu Hamudi Moussa. Za soupeře poprvé během střetnutí skóroval Vojtěch Hermann, který byl následně ještě vidět.

V závěrečném dějství přidal za Tygry pátý gól Jan Jína, za hosty se dvakrát prosadil již zmiňovaný Vojtěch Hermann, díky čemuž zkompletoval hattrick. Na body Varnsdorfu ale ani jeho tři zásahy nestačily, Tygři vyhráli 5:3. Během utkání si připsala tři asistence Tereza Plosová

Fotografie ze zápasu s Varnsdorfem

Sedmá třída versus Varnsdorf (LSŽ - 8)

Jiří Peřina
„Bylo k vidění vyrovnané utkání, ve kterém se hosté prezentovali jako bojovníci s výborným brankářem v zádech. Tygříci si na něm dlouho lámali zoubky, ale nakonec zvítězili 5:3.“

10.kolo, sobota 24. listopadu 2018

HC Varnsdorf