Sedmáci zpět na vítězné vlně! Přestříleli Lomnici

Date of publication Author Kryštof Rossmann, Petr Oberreiter

Liberec - Sedmá třída se vrátila zpět na vítěznou vlnu, po předchozí bodové ztrátě s Českou Lípou, přestřílela Lomnici nad Popelkou 9:3. Svěřenci trenéra Ctibora Jecha si připsali už desátou výhru.

11.kolo, sobota 18. listopadu 2017

Branky a nahrávky: Ehrenberger (Adamec), Šmíd (Jansa), Riedel (Adamec), Ehrenberger (Janata), Jakubec (Hrabčák), Jansa (Vološín), Vološín (Janata), Jakubec, Šmíd (Ehrenberger). Střely na branku: 33:10 (8:3, 15:4, 10:3). Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damián, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Mitlener Ondřej, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Zápas s Lomnicí nad Popelkou byl také ze začátku vyrovnaný, stejně jako ten předchozím ale padalo v něm víc branek. Skóre otevřel soupeř již v páté minutě, nicméně zásluhou kapitána Ehrenbergera (Adamec) jsme již za deset vteřin stav srovnali. Další branky přidal Šmíd (Jansa) a Riedel (Adamec). Do konce třetiny však soupeř stačil vyrovnat a do kabin jsme šli za stavu 3:3.

V další průběhu utkání už jsme soupeři vstřelit branku nepovolili a naopak jsme sami další přidali. Postupně Ehrenberger (Janata), Jakubec (Hrabčák), Jansa (Vološín), Vološín (Janata), Jakubec v oslabení a Šmíd (Ehrenberger).

11.kolo, sobota 18. listopadu 2017