Sedmáci ztratili přestřelku s Mountfieldem, rozhodla nevydařená druhá třetina

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmá třída potřetí za sebou okusila, jak chutná porážka. V první části se s Hradcem přetahovala o vedení, nicméně v průběhu další dvacetiminutovky obdržela tři branky a ztrátu už nedokázala smazat. Dva góly a asistenci zapsal Adrien Bartovič.

27. kolo, sobota 29. února 2020

Branky a nahrávky: 2. Kytka (Stromský), 12. Bartovič (Kratochvíl), 46. M. Kanca (Bartovič), 48. Bartovič (Hrouda) - 11. Vaněk (Páleník), 13. Pánek (Forejtek), 30. Forejtek (Prachař, Šichan), 31. Tomka (Pavlík), 36. Frolík (Pavlík, Hafner), 46. Frolík (Marek, Hafner), 56. Šichan (Pánek). Rozhodčí: Grundler, Drbohlav. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7.

Charvát - Ehrenberger, Wagner, M. Kanca, Richtárik, Šťástka, Hrouda, Bartovič, Kytka, Stromský, Kratochvíl, Bajer, Bělohorský.

Mountfield HK

Petřík - Marek, Vencl, Fejfar, Pánek, Hafner - Kulhánek, Forejtek, Frolík, Páleník, Tomka, Vaněk, Pavlík, Šichan, Prachař.

Ctibor Jech ml.
„Ačkoliv tomu výsledek úplně neodpovídá, odehráli jsme solidní zápas. O prohře rozhodlo, že jsme inkasovali hodně laciných gólů a sami jsme naše brankové příležitosti neproměňovali. Měli jsme trošku problémy s kázní mezi hráči a bojovali jsme s tím, že v týmu nebyla úplně dobrá atmosféra, což nás ovlivnilo. Co se týče herních záležitostí, žádný velký problém tam nebyl, avšak minimálně jednu třetinu jsme byli dost rozhádaní. Mezi mladými kluky se to tak prostě někdy stává, ale samozřejmě jsme si k tomu něco řekli a věřím, že se z toho poučíme!“

27. kolo, sobota 29. února 2020

Mountfield HK