Sedmička duel s Buldoky kontrolovala a vysoko zvítězila

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmá třída na domácím ledě přivítala soupeře z Neratovic, se kterým při posledním měření sil zaváhala. Tentokrát ovšem Tygři nenechali nikoho na pochybách, hned v první třetině si vypracovali komfortní náskok a ukořistili všechny tři body.

12. kolo, neděle 21. listopadu 2021

Branky a nahrávky: 2. Somorovský (Tokar), 14. Šejc (Čančík), 15. Volavka (Šejc), 18. Čančík, 25. Jančařík (Volavka), 39. Čančík (Volavka), 45. Šejc, 47. Volavka, 54. Čančík (Sanejstr), 55. Fadrhonc (Filo), 56. Sanejstr (Jančařík, Čančík) - 16. Zeus, 57. Koudelka (Zurynek, Soriano), 59. Zeus. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0.

O. Maxin - Čančík, Tokar, Somorovský, Jančařík, Sanejstr, Čutta, Tomka, Šťástková, Šejc, Filo, Fadrhonc, Volavka.

HC Neratovice

Hons - Starnovský, Hubáček, Zeus, Koudela, Pek - Čížková, Vlk, Soriano, Vltavská, Zurynek, Michálek.

Ctibor Jech ml.
„Jsme spokojeni s výsledkem i předvedenou hrou. Hned od začátku jsme do toho šlápli a nedali jsme soupeři šanci. Vstřelili jsme pěkné góly, hráči výborně bruslili a odmakali to.“

12. kolo, neděle 21. listopadu 2021

HC Neratovice