Sedmička rozdrtila Novou Paku a bere dva body

Date of publication Author Petr Oberreiter, Kryštof Rossmann

Liberec - Utkání tygří sedmé třídy se stejně starou kategorií Nové Paky mělo jednoznačný průběh. Naše mužstvo nastřílelo svému soupeři hned šestnáct branek, zatímco samo neinkasovalo. Zasloužené dva body pro Liberec!

9. kolo, sobota 11. listopadu 2017

Branky a nahrávky: Oberreiter (Vološín), Ehrenberger (Jansa), Jansa (Ehrenberger), Šmíd (Jansa), Oberreiter (Mitlener), Janata (Ehrenberger), Janata (Jansa), Gutsu (Vološín), Jansa (Janata), Zverka (Hrabčák), Jansa (Jakubec) Janata (Jakubec), Oberreiter (Vološín), Vološín (Oberreiter), Hrabčák (Zverka), Jansa (Ehrenberger). Střely na branku: 44:6 (16:2, 14:4, 14:0). Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0.

Leško Robert - Ehrenberger Jakub, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damián, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Mitlener Ondřej, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

V sobotu Tygři odehráli další utkání Žákovské ligy proti Nové Pace/Jičínu. Zápas se odehrál ve stejném duchu jako předchozí utkání, tentokrát se ale hrálo ještě více v soupeřově obranné třetině. Protivník v podstatě po celé utkání jen bránil a občas se mu povedlo kotouč dostat z vlastní třetiny.

Výjimkou byl začátek druhé třetiny, ve kterém se soupeř pokusil něco vymyslet a přidal v tempu. Tygři i tak vyhráli vysoko 16:0 a berou z duelu zasloužené dva body.

Ctibor Jech
„Byl to zápas dvou týmů rozdílné úrovně. Velký respekt k soupeři za důstojně odehrané utkání.“

9. kolo, sobota 11. listopadu 2017