Sedmička teprve podruhé v sezóně padla, znovu nestačila na Hradec

Date of publication Author Ondřej Belák

Hradec Králové - Sedmá třída zažívá parádní sezónu, jen proti Mountfieldu se jí příliš nedaří. Také druhá porážka v ročníku se urodila právě v souboji s Východočechy. O výsledku zřejmě rozhodla nepovedená přesilovka Tygrů v závěru první části. Paradoxně při ní totiž obdrželi dvě branky a soupeř odskočil do trháku.

17. kolo, sobota 04. ledna 2020

Branky a nahrávky: 8. Forejtek, 20. Novotný, 20. Pavlík, 38. Novotný (Pavlík), 39. Frolík (Kulhánek), 43. Frolík, 48. Forejtek (Hornych) - 32. Maxin (Bartovič), 52. Vápeník (Bartovič). Rozhodčí: Srpek, Hrůza. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:0. V oslabení: 2:0. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1, 7:2.

Mountfield HK

Záruba (30. Petřík) - Marek, Černý, Fejfar, Pánek, Hafner, Janeček - Kulhánek, Novotný, Forejtek, Frolík, Hornych, Tomka, Vaněk, Pavlík, Šichan, Prachař.

Štrincl - Vápeník, Ehrenberger, Wagner, M. Kanca, Richtárik, Langer, Beránek, Maxin, Bartovič, Kytka, Stromský, Bajer, Bělohorský.

17. kolo, sobota 04. ledna 2020

Mountfield HK