Šest gólů, šest střelců. Devátá třída doma zaslouženě porazila Kolín

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naši deváťáci byli po většinu utkání herně lepší, nejdříve ale museli dotahovat. V závěru první třetiny se jim nicméně podařilo vstřelit vyrovnávací branku a od té doby už zápas kontrolovali. Gólově se na domácí straně prosadilo hned šest různých hráčů!

14. kolo, sobota 07. prosince 2019

Branky a nahrávky: 18. Hois (Jakubec), 35. Janata (D. Pérez), 38. Ehrenberger, 45. Jansa, 49. Vološín (Jansa), 58. Várady - 6. Hora (Terč, Schönauer), 41. Hora. Rozhodčí: Mareš - Krátký, Hanzlík. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 6:2.

Petříček - Várady, Jakubec, D. Pérez, Průšek, Ehrenberger - Hois, Vrabčák, Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa, Janata.

SC Kolín

Mrázek - Houžvička, Dvořák, Švanda - Lebeda, Terč, Janek, Kašpar, Hora, Gutsu, Schönauer.

Vojtěch Fiala
„Už od prvního střídání jsme tahali za delší konec, 55 střel svědčí o naší převaze. S vytvořenými šancemi je ale potřeba lépe naložit. Kromě našeho gólmana musíme pochválit i kolínského Vojtu Mrázka, který přes množství příležitostí držel svůj tým ve hře i v poslední části. Kredit zaslouží také rozhodčí. Ondřej Krátký (ročník 2003) mě mile překvapil, nebo spíš potvrdil kvality. Zápas U15 zvládl bezchybně ukočírovat.“

14. kolo, sobota 07. prosince 2019

SC Kolín