Šest nula. Patnáctka vyhrála i v šestém dramatickém zápase ligy a drží neporazitelnost

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Benátky nad Jizerou/Liberec - V rámci šestého utkání letošního ročníku se Tygři střetli s nedalekými Benátkami nad Jizerou. Ve velmi vyrovnaném a dramatickém duelu se nakonec radovali Tygři, kteří skórovali tři minuty před koncem a strhli zápas na svou stranu.

6. kolo, neděle 22. října 2017

Branky a nahrávky: 11. Rossmy (Gajda), 22. Vodlan (Měchura), 31. Pokorný (Jonák), 35. Vodlan (Lejsek), 37. Vodlan (Gajda), 57. Vodlan (Lejsek, Měchura).

Krátký - Pokorný, Čihák, Lejsek, Duschka, Damašek, Helcl - Jakubec, Rossmy, Gajda - Chmelař, Vodlan, Měchura - Jenčovský, Folda, Jonák, Racek

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 6
Bilance: 6 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 6 výher
Skóre: 52:17
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Série trvá! Kategorie U15 zvládla i velmi náročný duel proti Benátkám nad Jizerou, ve kterém soupeř dokázal vyrovnat pět minut před koncem. V závěru duelu však strhl tři body na stranu Bílých Tygrů Luka Vodlan, který si v utkání připsal čtvrtou branku.

Svěřenci trenéra Václava Lacka tak stále kráčí ligou bez jediné porážky, když si doposud poradili se všemi soupeři. Zároveň dokončili první polovinu základní části, což znamená, že se střetli se všemi soupeři. V příštím duelu je čeká 29. října s Kralupy nad Vltavou.

Václav Lacek
„V zápase se nám nepodařilo proměnit několik vyložených šancí a navíc jsme několikrát trestuhodně chybovali. Tato kombinace přispěla k dramatickému průběhu po celou dobu tohoto, na branky bohatého utkání. Po vyrovnání soupeře pět minut před koncem utkání, jsme se dokázali prosadit ještě jednou a strhnout toto atraktivní střetnutí výsledkově na naší stranu. Všichni hráči prokázali během průběhu vysokou morální odolnost. Proto veliká pochvala. Za zmínku stojí produktivita a výborné výkony ve všech dosavadních utkáních hráče Luky Vodlana.“

6. kolo, neděle 22. října 2017