Šestá třída proti Hradci doplatila na špatnou disciplínu

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šesťákům se první víkendové utkání utkání nevydařilo dle představ. Nad hradeckým Mountfieldem po dvaceti minutách vedli, jenže v dalším průběhu přišel razantní obrat. Východočeši si pomohli třemi využitými přesilovkami a došli si pro vítězství.

14. kolo, pátek 13. prosince 2019

Branky a nahrávky: 8. Werner (Švec), 29. Beránek - 24. W. Ficenec (Chmelíček), 24. Hofman, 31. Dostálek (Suchan), 33. Hofman (Pavlík), 46. Brzák (Bulat), 55. Klíma (Bulat), 57. Pavlík (Dostálek). Rozhodčí: Borecký, Krátký. Vyloučení: 7:1. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:7.

Hrášek - Choma, Horák, Mindl, Baskaláry, V. Moussa, Šmucr, Švec, Bernat, Hrabčák, Svoboda, Beránek, Kříž, Werner, Zeman, Bělohorský.

Mountfield HK

Klapal - Pavlík, W. Ficenec, Chmelíček, Wališ, Vychytil, Šanc, Houška - Suchan, Brzák, Dostálek, Protivánek, Klíma, Sochor, Hofman, Bulat.

14. kolo, pátek 13. prosince 2019

Mountfield HK